Selen Cenger

Kurucu Avukat

İlk ve orta eğitimini tamamladığı İzmir’de Cihat Kora Anadolu Lisesi’ninden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Lisans eğitimi sırasında bir dönem boyunca Hollanda’da Tilburg Üniversitesi’nde uluslararası hukuk alanında dersler almıştır. Lisans eğitimi sonrasında İstanbul’da çeşitli hukuk bürolarında ve şirketlerde çalışarak dava süreçleri ve uyuşmazlık çözümleri alanlarında geniş bir bilgi birikimine sahip olmuştur.Cenger 2013 yılından beri Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku alanlarında pek çok farklı tipte hukuki konuya ilişkin uyuşmazlık önleyici danışmanlıklar vermekte, bununla birlikte dava ve icra takipleri alanında da avukatlığının ilk yıllarından bu yana aktif bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

Cenger, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

  • Beyoğlu 7. Noterliği İngilizce ve Türkçe dillerinde Yeminli Tercüman, 2013
  • Bilgi Üniversitesi Rekabet Hukuku Sertifika Programı, 2014
  • Bilgi Üniversitesi Fikri Mülkiyet Hukuku Atölyesi, 2017
  • İstanbul Barosu CMK Uygulama Servisi Meslek İçi Eğitim Semineri, 2018

Hazal Başarık

Danışman Avukat

Kabataş Erkek Lisesi’ninden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’nde çift ana dal yaparak ekonomi ve hukuk alanında eğitim almıştır. Lisans eğitimi sırasında Cornell ve Sorbonne Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan tahkim derslerine katılmıştır. Lisans eğitimini sonrasında Londra’da Queen Mary Üniversitesi’nde Hukuk ve Ekonomi alanında yüksek lisans yapmıştır. Başarık, şuan hala Hamburg Üniversitesi’nde Hukuk ve Ekonomi alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Doktora eğitimi sırasında bir dönem Yale Üniversitesi’nde çalışmalarını yürütmüştür.

Başarık, iyi düzeyde İngilizce ile orta düzeyde Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Çağdaş Akman

Marka Patent Danışmanı

İstanbul Ataköy Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde arkeoloji eğitimi almıştır. 2006 yılından beri alanında uzman birçok firma kapsamında çalışmalarını yürüten Akman, Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım yurt içi ve yurt dışı başvuruları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Akman, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.